Règlements

Wersja obowiązująca od 12.04.2024r.

§1 Wstęp

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze strony internetowej Lespartisanes, dostępnej pod adresem https://lespartisanes.com/. Przystępując do korzystania ze strony, użytkownik akceptuje postanowienia tego regulaminu.

§2 Zakres usług

Lespartisanes oferuje użytkownikom dostęp do informacji, narzędzi oraz możliwości zakupu produktów lub usług. Szczegóły i warunki korzystania z poszczególnych usług opisane są na stronie.

§3 Warunki korzystania

Użytkownicy zobowiązani są do korzystania z Lespartisanes zgodnie z prawem, zasadami współżycia społecznego oraz postanowieniami niniejszego regulaminu. Użytkownik zobowiązany jest także do nieprzesyłania treści zabronionych prawnie.

§4 Prawa własności intelektualnej

Wszystkie treści zamieszczone na Lespartisanes, w tym grafiki, teksty, logo, ikony, oraz oprogramowanie, są własnością Lespartisanes lub jej licencjodawców i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, reprodukowanie, rozpowszechnianie tych materiałów w jakikolwiek sposób bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.

§5 Ochrona danych osobowych

Lespartisanes zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz polityką prywatności, którą można znaleźć na naszej stronie.

§6 Zmiany w regulaminie

Lespartisanes zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w każdym czasie. Wszelkie zmiany będą skuteczne natychmiast po ich opublikowaniu na stronie.